روز هفته صبح عصر
چهارشنبه ها - 15 - 20

چگونه می توان بهترین نتیجه را در هنگام استفاده از براکت ها بدست آورد


تاریخ ارسال : 1398/7/14 10:09:20 تعداد بازدید : 5 مرتبه نسخه ی قابل چاپ

اگر به هر دلیل با براکت خود احساس ناراحتی می کنید ، در اسرع وقت با متخصص ارتودنسی خود ملاقات کنید. ممکن است تنظیم ساده براکت برای تسکین درد نیاز باشد.

1. حفظ  بهداشت دهان و دندان : در حالی که بهداشت دندان باید از قبل بخشی از کارهای روزمره شما باشد ، ادامه دادن عادات با مسواک زدن بعد از هر وعده غذایی ، نخ دندان زدن مکرر و استفاده مرتب از دهانشویه بسیار مهم است. معاینه دندانپزشک دو بار در سال نیز مهم است.

2. یک رژیم غذایی سالم بخورید: برخی از انواع غذاها و نوشیدنی هایی که باید از آنها دوری کنید ، غذاهای قندی ، چسبنده ، جویدنی و اسیدی یا نوشیدنی ها هستند. آب نبات ، آدامس و نوشابه باید  از رژیم غذایی شما خارج شود. غذاهای ترد و سخت نیز می توانند به براکت شما آسیب برساند بنابراین در صورت امکان از آنها اجتناب کنید.

3. از محافظ دهان استفاده کنید: یک راه عالی برای جلوگیری از شکستن براکت های شما در هنگام ورزش ، استفاده از یک محافظ است.اگر براکت  شکسته شود ، علاوه بر درد ممکن است باعث تاخیر در زمان درمان شود.

4- با متخصص ارتودنسی خود در ارتباط باشید:  اگر به هر دلیل با براکت خود احساس ناراحتی می کنید ، در اسرع وقت با متخصص ارتودنسی خود ملاقات کنید. ممکن است تنظیم ساده براکت برای تسکین درد نیاز باشد.

5. به یاد داشته باشید که لبخند بزنید: لبخند باعث تقویت عضلات کنترل دهان شما می شود و به آزاد شدن اندروفین های خوب و سالم کمک می کند. لبخند زدن باعث می شود لب های شما در گرفتگی بند نباشد.


برچسب ها
بهداشت دندان ,رژیم غذایی سالم ,متخصص ارتودنسی ,بهترین نتیجه ار درمان ارتودنسی ,لبخند ,دکتر امین گلشاه

مطالب مرتبط
 • تاریخ ارسال : 1398/6/16 5:51:21 0
  درمان ارتودنسی با الاینر های شفاف
  الاینر های شفاف به عنوان براکت های نامرئی شناخته می شوند و به عنوان یکی از پیشرفت های تکنولوژیکی برای حرکت دندان های شما و تراز کردن فک برای لبخند سالم در نظر گرفته می شوند.
 • تاریخ ارسال : 1398/6/27 8:06:03 0
  از دهان خشک رنج می برید؟
  در حالی که یک قسمت حاد از خشکی مربوط به کم آبی می باشد و هنگام دریافت آب کافی برطرف می شود ، خشکی مزمن دهان معمولاً دلایل اساسی دارد که برای جلوگیری از عوارض سلامتی دهان باید به آن توجه کرد.
 • تاریخ ارسال : 1398/4/23 14:26:46 0
  آیا درمان ارتودنسی باعث زرد شدن دندان ها می شود؟
  با مصرف نکردن برخی از غذا ها و نوشیدنی ها می توانید به حفظ سفیدی دندان های خود در حین درمان ارتودنسی کمک کنید
 • تاریخ ارسال : 1398/5/26 10:55:16 0
  آپنه خواب: ده علامت و نشانه برتر آپنه خواب
  آپنه ی خواب یک نوع اختلال خواب است و هنگامی رخ می دهد که تنفس شخص در حین خواب قطع می شود یعنی مغز و سایر اجزای بدن اکسیژن کافی دریافت نمی کنند. آپنه ی خواب یک بیماری جدی است و در طول زمان می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی، سکته مغزی و غیره را افزایش دهد.

دیدگاه های کاربران
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
متن دیدگاه :
کد امنیتی :
در صورت ارسال نظر جدید توسط کاربران دیگر ، به من اطلاع بده
نظرسنجی
نظر شما در مورد عملکرد منشی در مطب چیست؟

خیلی بد
ضعیف
عالی
تماس با ما

کرمانشاه - دبیر اعظم - كوچه دبيراعظم ( زرافشاني) - ساختمان ارشيا - طبقه دوم - واحد سوم
08337293262 -
300011122222 info@dr-golshah.com